АО Частное АО Торговый дом Гидросила

Кировоград
www.hydrosila.com
Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Розничная торговля

Сельское хозяйство

АО Частное АО Торговый дом Гидросила

Група підприємств «Гідросила» - один із найпотужніших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем у Східній Європі. Продукція ТМ «Гідросила» поставляється до більш ніж 50 країн світу, серед яких – країни СНД та Прибалтики, Східної та Західної Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Африки, в тому числі Німеччина, Італія, Іспанія, США, Канада, Аргентина, Бразилія, Колумбія, Китай, Індія, ОАЕ, Саудівська Аравія, ПАР та Єгипет.

Сьогодні заводи компанії – це високоточні та високотехнологічні виробництва, де працюють висококваліфіковані робітники, технологи та конструктори. Надсучасне обладнання, комп’ютеризовані та роботизовані комплекси – це все дозволяє з високою точністю виконувати весь процес виробництва: від литва до випробування готової продукції.

Торговий дім «Гідросила» реалізує гідравлічні силові машини і компоненти гідросистем групи підприємств «Гідросила». Мережа розподілу продукції налічує близько 170 партнерів компанії в більш ніж 50 країнах світу. Ми пропонуємо цікаву роботу, проводимо постійне навчання персоналу, даємо можливість мати стабільний заробіток!

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина4